facebook twitter Google Plus
Meryem 18. Bölüm Fragmanı 29 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Meryem 18. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D ekranlarında yeni bir dizi geliyor ismi Meryem. Dizinin başrollerinde Furkan Andıç ve Ayça Ayçin Turna yer alıyor 18. bölüm fragmanı 29 kasım çarşamba akşamı ekranlara geldi. Sitemizde ilk olarak fragmanı izleyebilirsiniz. Savaş uzun uğraşlar sonucunda Meryem ve Oktay arasındaki bağlantıyı bulur. Derin, Savaş ve Meryem'in zamanla daha da çok yakınlaştığını görünce deliye döner. Bu durum onu geri dönüşü olmayan bir hataya iter.
Meryem dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Meryem 18. Bölüm Fragmanı 29 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Meryem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Meryem 18. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Admin abi Meryem dizisindeki Naz Sarqun karakterini aylar önce deyiştirdiler. Naz Sarqun karakterine hayat veren yeni oyuncu ÖZGE ÖZACAR. Bence Beste Kanarın resminin yerine Özge Özacarın resmi koyulAdmin abi Meryem dizisindeki Naz Sarqun karakterini aylar önce deyiştirdiler. Naz Sarqun karakterine hayat veren yeni oyuncu ÖZGE ÖZACAR. Bence Beste Kanarın resminin yerine Özge Özacarın resmi koyulmalı.

yorum Dilara

Super gediyor şimdi haftayı nasıl bekliyek


Anahtar kelimeler: Meryem fragman, Meryem fragmanı izle, Meryem yeni bölüm fragmanı, Meryem 18. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Meryem 18. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Meryem 18. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Meryem 18. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Meryem 18. Bölüm Fragmanı neler olacak, Meryem 18. Bölüm Fragmanı özeti