facebook twitter Google Plus
Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D ekranlarında yeni bir dizi geliyor ismi Meryem. Dizinin başrollerinde Furkan Andıç ve Ayça Ayçin Turna yer alıyor 19. bölüm 2. fragmanı 6 aralık çarşamba akşamı ekranlara geldi. Sitemizde ilk olarak fragmanı izleyebilirsiniz. Savaş uzun uğraşlar sonucunda Meryem ve Oktay arasındaki bağlantıyı bulur. Derin, Savaş ve Meryem'in zamanla daha da çok yakınlaştığını görünce deliye döner. Bu durum onu geri dönüşü olmayan bir hataya iter.
Meryem dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Meryem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Meryem fragman, Meryem fragmanı izle, Meryem yeni bölüm fragmanı, Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti