facebook twitter Google Plus
Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı 20 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi geliyor ismi Meryem. Dizinin başrollerinde Furkan Andıç ve Ayça Ayçin Turna yer alıyor 21. bölüm fragmanı 20 aralık çarşamba akşamı ekranlara geldi. Sitemizde ilk olarak fragmanı izleyebilirsiniz. Meryem babasının ölümünde Oktay'ın da suçu olduğunu öğrenmiştir. Babasının hesabını sormak için hemen harekete geçer. Oktay yurtdışına kaçmak için girişimde bulunurken Savaş bu defa Meryem'in elini kana bulamasına engel olacaktır.


Meryem dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı 20 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Meryem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Meryem fragman, Meryem fragmanı izle, Meryem yeni bölüm fragmanı, Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Meryem 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti